Sesje Indywidualne

Nieukochane Wewnętrzne Dziecko to źródło większości naszych problemów.

Wsparcie, które oferuję, jest dla Ciebie jeśli szukasz współpracy z Praktykiem. Towarzyszę Ci, gdy spotykasz się z własnymi przekonaniami i emocjami podczas tworzenia relacji z Wewnętrznym Dzieckiem.

Jeśli usłyszysz opinię na pewien temat, który dotyczy Twojego życia, pozostaje ona w strefie umysłu. Jeśli udasz się do źródla, poczujesz emocje całym sobą, dasz im przestrzeń, odreagujesz, rozpoznasz i zamienisz przekonania, które Ci towarzyszyły i UKOCHASZ swoje Wewnętrzne Dziecko, zacznie pojawiać się więcej radości w życiu. Ciało będzie wolne i swobodne energetycznie a w umyślnie kliknie – o tak teraz już rozumiem i mogę inaczej. W ten sposób rozwiązujemy przymus powtarzania i wychodzimy z błędnego koła, w którym tkwiliśmy. Twój proces zachodzi w bezpiecznej przestrzeni pełnej empatii, akceptacji i zrozumienia, gdzie czujesz moje wsparcie, gdzie nakieruję Cię na objęcie świadomością tego, co umysł wolałby zostawić w wyparciu.

To nie jest Twoja wina, że masz:

 • obniżony nastrój,
 • czujesz przytłaczający ciężar codziennego życia, myślisz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia,
 • czujesz się samotnie ze swoimi problemami, masz wrażenie, że nikt Cię nie potrafi zrozumieć,
 • powtarzasz niechciane przez Ciebie zachowania a później obarczasz się poczuciem winy,
 • chcesz być w każdym aspekcie swojego życia perfekcjonistą, a jeśli się to nie udaje, masz do siebie ogromne pretensje,
 • masz poczucie, że jesteś gorsza/y od innych, często towarzyszy Ci uczucie zazdrości,
 • czujesz opór przed przeżywaniem, zaakceptowaniem emocji, towarzyszy Ci ciągle strach, masz wybuchy złości albo popadasz w stany depresyjne,
 • przeżyłaś/eś traumę seksualną,
 • zaznałaś/eś parentyfikacji,
 • masz wrażenie braku kontaktu ze swoim ciałem,
 • pomimo pozornie szczęśliwego życia, Ty tak się nie czujesz,
 • robisz w życiu to, co musisz, to co wypada, a nie to, co chce robić Twoje serce, nie wiesz, w którą stronę życie Cię prowadzi i jakbyś chciała/ł się realizować,
 • myślisz, że nic nie jest w stanie Ci pomóc.

To nie jest Twoja wina. Byłam w swoim życiu w miejscu, gdzie straciłam nadzieję na zmiany, byłam w miejscu, gdzie myślałam, że nic mi nie pomoże i obwiniałam się za stan, do którego się doprowadziłam. Zobacz, jak wiele osób doświadcza depresji ale wstydzi się o tym mówić, bo może się pojawić osąd drugiego człowieka… To nie była moja wina, tak samo nie jest Twoja, że przeżywasz trudny czas. Zostaliśmy nauczeni przez szkołę, straumatyzowanych rodziców, otoczenie, traumę kolektywną powtarzać schematy, myśleć o sobie krytycznie, bo nie umieliśmy inaczej…

Ale możemy to zmienić, ja mogłam zmienić moje życie i Ty też możesz.

Z mojego punktu widzenia praca z emocjami, podświadomością i ciałem jest tak samo ważna, jak praca z umysłem. W trakcie sesji uczę Cię jak spotkać się ze sobą na tych wszystkich poziomach.

Pomimo tego, że mamy przepiękny i mądry umysł, przejawiamy się w ciele zwierzęcym, ssaczym. Nasze ciało jest bardzo mądre, dlatego ma w sobie systemy obronne tj. walka, ucieczka i zamrożenie. Te funkcje ratują życie w sytuacjach stresowych i traum, ale po ich zakończeniu ciało potrzebuje odreagowania, nie tylko tego, co stało się wczoraj, tydzień temu, ale również tę traumę, która spotkała w wieku np. 5 lat… Ciało pamięta. Dlatego pokaże Ci jak słuchać swojego ciała, pozwolić mu przemówić poprzez obecność, obserwacje, RUCH, żeby uwolnić traumatyczne blokady, które powstały na przestrzeni lat. Podczas sesji wspomagam się metodyką Pracy z Traumą Aleksandra Lowena i Petera Levine.

W podświadomości nosimy przekonania, które połączone z emocjami tworzą naszą rzeczywistość. Często nie jesteśmy świadomi, jakie one są. Zapewne wielokrotnie słyszałeś, że to, co nas otacza jest lustrem tego co mamy w środku. Możemy pisać godzinami afirmacje, ale bez zajrzenia głębiej będzie to tylko strata czasu. Emocje są kompasem do tych „ukrytych” części w podświadomości, które kreują nasze życie. Może znasz taką sytuację, gdy mówisz do siebie „Chcę mieć pieniądze, szczęście itd.” a rzeczywistości spotyka utrata pracy, choroba bądź rutyna. Nie przychodzi to, co jest tak bardzo wyczekiwane, bo właśnie w podświadomości są te przekonania, które blokują Cię przed osiągnięciem tego wymarzonego celu. Podczas spotkania kontaktując się z wyzwalaczami (triggerami), pomagam Ci odnaleźć źródło problemu, które znajduje się w dzieciństwie i rozwiązać blokujące myśli.

Nasz umysł chce nas chronić i działa schematami, dlatego istotna też jest praca w tej przestrzeni. Umysł pamięta wydarzenia, które były w przeszłości, pamięta wypowiadane słowa w naszym kierunku, które powodowały ból i cierpienie. Wewnętrzny krytyk są to słowa, opinie na nasz temat, które usłyszeliśmy w ciągu naszego życia i spersonalizowaliśmy je jako prawda w naszym świecie. „Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą”, dlatego spotkanie się z emocjami w połączeniu z tym przekonaniem może być niewystarczające. Potrzebna jest uważność do tego, w jaki sposób do siebie mówimy, ciągły kontakt z emocjami i „nadpisanie” nowym językiem, pełnym miłości tych zdań, które ciągną nas w dół. Umysł nie jest świadomy czy myślimy o przeszłości, teraźniejszości czy przyszłości, zauważ, że jeśli pomyślisz o jakimś smutnym wydarzeniu z przeszłości w chwili obecnej pojawiają się emocje związane z tamtym dniem. Dlatego w medytacji, procesie z Wewnętrznym Dzieckiem, nauczę Cię jak wrócić do przeszłości w swojej głowie, gdzie pozwolisz ciału się wyrazić, emocją wypłynąć, zobaczyć nieprawdziwość przekonania, w które uwierzyłeś i zamienić je na sprzyjające. Dasz sobie wsparcie i miłość, stworzysz nowe połączenia neuronowe w umyśle.

Według mnie stworzenie relacji z Wewnętrznym Dzieckiem jest najwspanialszą metodą wychodzenia z traumy, poszerzania świadomości i rozwoju duchowego, ponieważ łączy wszystkie źródła rzek w jedną, wielką, mocną i stabilną, która ma przestrzeń na wszystko:

 1. pracujemy z traumą, uwalniamy emocje z ciała,
 2. spotykamy się z podświadomością i odnajdujemy blokujące przekonania,
 3. tworzymy nowe połączenia neuronowe w mózgu, nadpisujemy stare niekorzystne programy,
 4. usuwamy bloki energetyczne,
 5. pracujemy z oddechem.

Jestem certyfikowaną terapeutką metody EFT, Pracuję wielowymiarowo, ponieważ według mnie jest to najszybsza forma wyjścia z życia pełnego traum, blokad, schematów do przestrzeni wglądów, świadomości i miłości, gdzie każdy cel staje się możliwy do osiągnięcia – ja jestem w trakcie realizacji mojego. Każdą sesję wspomagam energetycznie i zmiany zachodzą na poziomie DNA. Sesje są bardzo intensywne. W miarę upływu naszych sesji wspieram w uwalnianiu traum rodowych i poprzednich wcieleń. Uczę koherencji Serca i Umysłu. Otaczam Cię moim wsparciem również pomiędzy spotkaniami.

Moje doświadczenie zdobyłam w praktyce, przeszłam własny intensywny proces i mam wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Cały czas się kształcę i pracuję ze sobą, ciągle poszerzam swoje umiejętności. Jestem osobą wysoce wrażliwą i posiadam wewnętrzne prowadzenie, które przewodzi w procesach. Więcej na ten temat znajdziesz: https://joannaskalska.com/o-mnie/


Sesje odbywają się online przez Skype, Messenger albo WhatsApp.

Dokładne instrukcje udzielę w wiadomości prywatnej.

Twoja Inwestycja w Siebie to:

 • Sesja indywidualna (do 45 minut)- £35
 • Sesja indywidualna (do 90 minut)- £68
 • Pakiet 4 sesji (każda do 90 minut)- £200

Zapraszam na sesję do 45 minut, gdy potrzebujesz konsultacji bądź chcesz skorzystać z procesu EFT. Proces z Wewnętrznym Dzieckiem, gdzie spotykamy się na bardzo głębokich płaszczyznach podświadomości wymaga więcej czasu, dlatego oferuję go w sesjach 90-cio minutowych.

Zakup pakietu sesji jest możliwy dopiero po pierwszym spotkaniu. Jeśli po pierwszej sesji zdecydujesz się na pakiet, wówczas dopłacasz tylko resztę ceny pakietu. (Odbyta sesja liczona jest już jak pierwsza z pakietu).

Kochani raz dziennie od poniedziałku do piątku organizuję czas i odpisuję na wiadomości, staram się odpowiadać jak najszybciej ale czasami potrzebuję na to więcej czasu. Nie odpisuję również na maile z osobistą historią, nasze życie, historia jest złożona, dlatego oferuję wsparcie na sesjach indywidualnych bądź konsultacjach online.

Zgłoszenia przyjmuję na e-mail bądź przez fanpage:
twojewewnetrzneswiatlo@gmail.com
https://www.facebook.com/JoannaSkalskaObudzWsobieWewnetrzneSwiatlo/


Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Skalska


Nie pracuję z osobami, które:

 • przyjmują środki zmętniające świadomość
 • chorobami psychicznymi
 • kobietami w ciąży.