POKOCHAJ SWOJE EMOCJE!

WARSZTAT ONLINE     

Bardzo się cieszę, że mogę zaprosić Cię na warsztat, który zmieni Twoje życie na zawsze!

Zaczynamy 9 maja!

Podczas tego warsztatu nauczysz się:
-procesować emocje,
- tworzyć relację z Wewnętrznym Dzieckiem,
- nawiązywać kontakt z ciałem,
- odnajdywać informacje, jakie płyną za emocjami,
- zakotwiczać się we wspierającym,
- ćwiczyć umysł, by łatwiej odpuszczał niekorzystne przywiązania.

7 spotkań na żywo, gdzie będziemy spotykać się z emocjami i uczuciami:
smutek, żal, złość, strach, poczucie winy, toksyczny wstyd, miłość, wdzięczność, koherencja serca
Każde ze spotkań potrwa do 1.5h

Metoda, którą Ci zamodeluję, pokaże Ci drogę do siebie, ja dam Ci narzędzia a Ty odnajdziesz głos swojego serca. 

Strach, który przypomina się przez lęk, zagubienie, wstyd, niepokój przerażenie, obawy...

Złość, która mówi przez bezradność, frustrację, zawiść, wrogość, irytację, zazdrość...

Smutek, który komunikuje się przez wstyd, poczucie winy, rozpacz, zwątpienie, tęsknotę, samotność, rozczarowanie, przygnębienie, obojętność... 


Odnajdujesz w tych słowach część siebie?
Ten opis dotyczy też mnie sprzed kilku lat... 

POPRZEZ KONTAKT Z EMOCJAMI I TWORZENIE RELACJI Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM ZMIENIŁAM SWOJE ŻYCIE!

I NA TAKĄ GRUNTOWNĄ TRANSFORMACJĘ ZAPRASZAM CIEBIE!

Nie... To nie znaczy, że czuję ciągłą radość, miłość i na zewnątrz zawsze świeci słońce. 

Żyję w zgodzie ze sobą, akceptuje i kocham siebie, a jak pojawiają się trudne sytuacje, emocje to umiem się z nimi spotkać, przepuścić przez ciało i iść dalej. Ostatnio moje oczy częściej wypełniają się łzami szczęścia i wzruszenia niż smutku i żalu. 

Już teraz tak potrafię, dlatego chcę pokazać tę drogę Tobie. Wszystko to co umiem, co wiem i jak wspaniale działa u mnie i w pracy z innymi. 

Zapraszam Cię na intensywny warsztat, jeśli chcesz i masz gotowość na zmiany. 

Ten warsztat otworzy połączenie z częściami Ciebie, z którymi większość życia nie miałaś/eś  kontaktu. 

Będzie bardzo mocno, momentami trudno, ale tylko gdy dajemy sobie przestrzeń na ból, na to co trudne, uznajemy swoje rany to TRANSFORMUJEMY nasze życie.

Jak będzie wyglądać warsztat?

Każde ze spotkań będzie opierało się na procesowaniu emocji w kontakcie z Wewnętrznym Dzieckiem, ciałem i emocjami. Będziemy pracować bardzo głęboko z podświadomością. Nauczę Cię jak zakotwiczać się we wspierających przekonaniach i jak odnaleźć w sobie zasób bezpiecznej, obfitej, wypełnionej miłością przestrzeni. Przybliżę Ci temat podosobowości i jak je wprowadzić do Twojego życia by wspierały Cię na codzień.

Warsztat trwa 3 tygodnie i obejmuje 6 spotkań na żywo plus BONUS. Spotykamy się na zamkniętej grupie na Facebook na spotkaniach live. Spotkania będą na żywo, czyli mnie widać i słychać, a Ty możesz komentować i zadawać pytania, na które będę odpowiadała.  

Każde z tych spotkań, składa się z części teoretycznej i praktycznej. Krótko opowiem o emocji, z którą będziemy się spotykać, a później przejdziemy do procesu. Każde ze spotkań będzie tematyczne i poświęcone jednej emocji, uczuciu.  

Spotykamy się o 19.00 czasu uk. 20.00 czasu pl. 

Wszytskie spotkania będą nagrywane i będzie można je odtwarzać w dowolnym dla siebie czasie. 

Do kursu masz dostęp rok po jego zakończeniu. 

Płatności możesz dokonać przez stronę albo napisać do mnie po informacje. Po dokonaniu płatności napisz do mnie wiadomość na Facebook, albo na email info@joannaskalska.com., żebym mogła dodać Cię do zamkniętej grupy.

Link do strony Facebook: https://www.facebook.com/JoannaSkalskaWewnetrzneDziecko 

Jeśli masz jakieś pytanie napisz do mnie info@joannaskalska.com 

Z tego względu, że mieszkam i mam firmę w Anglii, płatność jest w funtach. Możesz dokonać płatności przez PayPal, bez zakładania konta a z użyciem karty płatniczej albo kredytowej, szczegółowe informacje znajdują się w opisie produktu w sklepie.  


Joanna SkalskaO MNIE


Nazywam się Joanna Skalska, jestem terapeutką EFT- Techniki uwalniania emocji i Wewnętrznego Dziecka. Pomagam innym w drodze do poznania i odzyskania siebie. Zajmuję się holistyczną terapią, gdzie spotykamy się z umysłem świadomym, podświadomością, ciałem i emocjami, które z niego wypływają. Jeśli osoba z którą pracuję jest otwarta i gotowa spotykamy się również ze światem energii, Duszy i rodu. Jestem praktykiem, dlatego w tym kursie znajdziesz wiele praktycznych ćwiczeń i technik, które zostaną z Tobą do końca życia. Przedstawię Ci ćwiczenia, które bardzo pomogły mnie, jak również osobom, którym towarzyszę w ich pięknej podróży do siebie. Zapraszam Cię też do zobaczenia opinii osób z którymi pracowałam, znajdziesz je pod tym linkiem. Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając tutaj.