SESJE INDYWIDUALNE ONLINE


Poprzez tworzenie relacji z Wewnętrznym Dzieckiem, tworzymy najsilniejszą i najważniejszą więź w naszym życiu. Więź z samym sobą.
 To nasze Wewnętrzne Dziecko jest kluczem do szczęścia, zdrowych, wspierających relacji i życia w pełni obfitości.

Wsparcie, które oferuję, jest dla Ciebie jeśli szukasz współpracy z osobą, która przekaże Ci wiedzę praktyczną.
Towarzyszę Ci, gdy Ty spotykasz się z własnymi przekonaniami i emocjami podczas tworzenia Wielowymiarowej relacji z Wewnętrznym Dzieckiem i tworzeniem życia, które jest zgodne z Tobą i pełnią Twojego potencjału. 

To nie jest Twoja wina, że znajdujesz się w tej sytuacji, ale tylko Ty możesz ją zmienić!  

Na spotkaniu pełnym akceptacji i wrażliwości pomogę Ci dotrzeć do źródła i uleczyć je. Pokażę Ci jak zbudować stałą i wspierającą relację z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem. 

Przyjrzymy się temu, czego nie chcesz w życiu, co nie pasuje do Ciebie i uważasz, że potrzebujesz zmienić. Wejdziemy w proces, gdzie "wychodzimy" z analitycznego umysłu do naszej podświadomości, posłuchamy mądrego ciała i emocji z niego płynących. Pracuję również z wczesną traumą, okresem prenatalnym, niemowlęctwem i wczesnym dzieciństwem więc jeśli trauma sięga głęboko, poprowadzę Cię do uzdrowienia.  Na sesjach wspieram się metodyką uwalniania traumy Petera Levine i Alexandra Lowena. Skupiamy się na odczuciach z ciała i rozmrażaniu traum. Ciało uwalnia emocje i zdrowieje, podświadomość rozumie, że dłużej nie musi trzymać tego muru obronnego a umysł widzi sytuację jako neutralną i otwiera się na nowe opcje. Percepcja, ciało i energetyka się zmienia i zaczynasz żyć w pięknym połączeniu ze sobą i ze światem. 

Wraz z Twoją gotowością, jeśli będziesz chcieć, spotkamy się ze światem energii, Duszy i rodu. Pokażę Ci jak zaakceptować swój cień i rozświetlić swoje wewnętrzne światło Duszy. Wyrównasz w sobie energię męską i żeńską. 

Pracujemy z pozycji umysłu, analizy jak również odczuwaniem i uwalnianiem traum, schematów, mechanizmów, blokad energetycznych dzięki temu zmiany zachodzą na poziomie umysłowym, emocjonalnym, energetycznym i duchowym.

Zmienia się percepcja postrzegania i odbierania życia. W sytuacjach, które kiedyś wyzwalały trudne emocje pojawia się akceptacja i miłość. Wybierz opcję dopasowaną do siebie.

UŚMIECH

Konsultacja online 30 minut

Koszt £30

RADOŚĆ

Sesja online 90 minut

Koszt £68

SZCZĘŚCIE

Pakiet 4 sesji online 90 minutowych.

Koszt £200

Sesje odbywają się online przez Skype, Messenger albo Zoom. Zakup pakietu sesji jest możliwy dopiero po pierwszym spotkaniu. Jeśli po pierwszej sesji zdecydujesz się na pakiet, wówczas dopłacasz tylko resztę ceny pakietu. (Odbyta sesja liczona jest już jak pierwsza z pakietu).  

Kochani raz dziennie od poniedziałku do piątku organizuję czas i odpisuję na wiadomości, staram się odpowiadać jak najszybciej ale czasami potrzebuję na to więcej czasu. Nie odpisuję również na maile z osobistą historią, nasze życie, historia jest złożona, dlatego oferuję wsparcie na sesjach indywidualnych bądź konsultacjach online.

Zgłoszenia przyjmuję przez formularz zgłoszeniowy, e-mail bądź przez fanpage:

info@joannaskalska.com
https://www.facebook.com/JoannaSkalskaWewnetrzneDziecko

Przetwarzam Twoje dane na potrzeby wymiany korespondencji. Szczegóły znajdziesz w https://joannaskalska.com/polityka-prywatnosci/

Nie pracuję z osobami, które: przyjmują środki zmętniające świadomość, mają stwierdzone zaburzenia psychotyczne (schizofrenia, psychoza) , kobietami w ciąży.