SESJE INDYWIDUALNE ONLINE


Poprzez tworzenie relacji z Wewnętrznym Dzieckiem, tworzymy najsilniejszą i najważniejszą więź w naszym życiu. Więź z samym sobą.
 To nasze Wewnętrzne Dziecko jest kluczem do szczęścia, zdrowych, wspierających relacji i życia w pełni obfitości.

Wsparcie, które oferuję, jest dla Ciebie jeśli szukasz współpracy z osobą, która przekaże Ci wiedzę praktyczną.
Towarzyszę Ci, gdy Ty spotykasz się z własnymi przekonaniami i emocjami podczas tworzenia Wielowymiarowej relacji z Wewnętrznym Dzieckiem i tworzeniem życia, które jest zgodne z Tobą i pełnią Twojego potencjału. 

To nie jest Twoja wina, że znajdujesz się w tej sytuacji, ale tylko Ty możesz ją zmienić!  

Na spotkaniu pełnym akceptacji i wrażliwości pomogę Ci dotrzeć do źródła i uleczyć je. Pokażę Ci jak zbudować stałą i wspierającą relację z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem. 

Przyjrzymy się temu, czego nie chcesz w życiu, co nie pasuje do Ciebie i uważasz, że potrzebujesz zmienić. Wejdziemy w proces, gdzie "wychodzimy" z analitycznego umysłu do naszej podświadomości, posłuchamy mądrego ciała i emocji z niego płynących. Pracuję również z wczesną traumą, okresem prenatalnym, niemowlęctwem i wczesnym dzieciństwem więc jeśli trauma sięga głęboko, poprowadzę Cię do uzdrowienia.  Na sesjach wspieram się metodyką uwalniania traumy Petera Levine i Alexandra Lowena. Skupiamy się na odczuciach z ciała i rozmrażaniu traum. Ciało uwalnia emocje i zdrowieje, podświadomość rozumie, że dłużej nie musi trzymać tego muru obronnego a umysł widzi sytuację jako neutralną i otwiera się na nowe opcje. Percepcja, ciało i energetyka się zmienia i zaczynasz żyć w pięknym połączeniu ze sobą i ze światem. 

Wraz z Twoją gotowością, jeśli będziesz chcieć, spotkamy się ze światem energii, Duszy i rodu. Pokażę Ci jak zaakceptować swój cień i rozświetlić swoje wewnętrzne światło Duszy. Wyrównasz w sobie energię męską i żeńską. 

Pracujemy z pozycji umysłu, analizy jak również odczuwaniem i uwalnianiem traum, schematów, mechanizmów, blokad energetycznych dzięki temu zmiany zachodzą na poziomie umysłowym, emocjonalnym, energetycznym i duchowym.

Zmienia się percepcja postrzegania i odbierania życia. W sytuacjach, które kiedyś wyzwalały trudne emocje pojawia się akceptacja i miłość. Sesja trwa jedną godzinę, na której indywidualnie do Twoich potrzeb dobieramy to, co jest na dany moment dla Ciebie potrzebne.

Dla mnie jest ważne to, byś Ty odnalazł/a, poczuł/a odpowiedź w sobie.

Ja jestem, by stworzyć dla Ciebie przestrzeń, w której transformujesz swój wewnętrzny świat a Ty z zasobami, które w sobie zintegrujesz, zmienisz swoje życie.Czego możesz się spodziewać podczas spotkania?

Sesje odbywają się online przez Skype, Messenger.

Kochani raz dziennie od poniedziałku do piątku organizuję czas i odpisuję na wiadomości, staram się odpowiadać jak najszybciej ale czasami potrzebuję na to więcej czasu. Nie odpisuję również na maile z osobistą historią, nasze życie, historia jest złożona, dlatego oferuję wsparcie na sesjach indywidualnych bądź konsultacjach online.

Zgłoszenia przyjmuję przez formularz zgłoszeniowy, e-mail bądź przez fanpage:

info@joannaskalska.com
https://www.facebook.com/JoannaSkalskaWewnetrzneDziecko

Przetwarzam Twoje dane na potrzeby wymiany korespondencji. Szczegóły znajdziesz whttps://joannaskalska.com/polityka-prywatnosci/

Nie pracuję z osobami, które: przyjmują środki zmętniające świadomość, mają stwierdzone zaburzenia psychotyczne (schizofrenia, psychoza) , kobietami w ciąży.