Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko!

Zapraszam Cię do dołączenia do darmowego projektu opartego na książce "Powrót do swego wewnętrznego domu. Jak odzyskać i otoczyć opieką swoje Wewnętrzne Dziecko." John Bradshaw

Odbierz darmową prezentacje, w której znajdziesz krótkie informacje: kim jest nasze Wewnętrzne Dziecko, jakie są kluczowe elementy w poszczególnych etapach dorastania i metody tworzenia relacji z Twoim małym JA.


Co znajdziesz w prezentacji?

W tej darmowej prezentacji znajdziesz informacje, które pomogą Ci określić kim jest Twoje Wewnętrzne Dziecko; w jaki sposób zatruwa dorosłe życie; naturalne i cudowne cechy Twojego Wewnętrznego Dziecka; metody pracy ze sobą pomagające w nawiązaniu i umocnieniu relacji z nim. Znajdziesz też wyszczególnione kluczowe elementy do każdego z opisanych etapów dorastania: niemowlę, małe dziecko, przedszkolak, wiek szkolny i nowy wiek młodzieńczy. 

Są to informacje, które pomogą Ci w nakreśleniu głównych cech rozwojowych i zaproszą do przemyśleń odnośnie, tego w którym okresie z dzieciństwa znajduje się źródło problemów z tu i teraz.

Szeroko omawiamy każdy z rozdziałów na cotygodniowych spotkaniach, nagrania są dostępne i można je obejrzeć w dowolnym czasie.

Jeśli Cię nie było z nami na spotkaniach a chcesz je obejrzeć, wystarczy, że klikniesz poniżej.

Dlaczego stworzyłam ten projekt?

Zaczęłam prowadzić ten projekt, ponieważ chciałam pomóc osobom, które zaczynają tworzyć relacje z Wewnętrznym Dzieckiem albo szukają więcej informacji na ten temat. Na początku jest wiele pytań, po co, dlaczego, jak to działa i czy to ma sens. Ja już wiem, sprawdziłam, że ma, i że transformuje życie, dlatego na cotygodniowych spotkaniach omawiamy wspaniałą książką "Powrót do swego wewnętrznego domu. Jak odzyskać i otoczyć opieką swoje Wewnętrzne Dziecko", autor: John Bradshaw. Nie musisz mieć tej książki w swoim domu, nie jest to wymagane, ponieważ przejdziemy przez drogę, razem, tak jak sugeruje autor w poszczególnych rozdziałach. Omawiamy słowa osoby, która dla mnie jest wielkim autorytetem.

Moim wielkim autorytetem jest też moje Wewnętrzne Dziecko, będę dzieliła się moimi doświadczeniami pracy ze sobą, jak również z innymi. Moje życie zmieniło się całkowicie, gdy zaczęłam dopuszczać do siebie ten cichy głos z wewnątrz, intuicję i tworzyć więź sama ze sobą. Moje Wewnętrzne Dziecko pokazało mi świat, jakiego nigdy wcześniej nie widziałam, chociaż patrzyłam na niego tymi samymi oczami.

Dla kogo jest ten projekt?

Dla osób, które chcą zacząć tworzyć relację z Wewnętrznym Dzieckiem, dla które osób nawiązują już więź ze sobą i poszukują więcej informacji na ten temat. W nagraniach jest dużo wiedzy, ale również ćwiczeń praktycznych. 

Do każdego z wyszczególnionych okresów dorastania ( niemowlę, małe dziecko, przedszkolak, wewnętrzne dziecko w wieku szkolnym, nowy wiek młodzieńczy) są nagrane oddzielna medytacja z afirmacjami wspierającymi dany czas.

Zapisz się na newsletter i odbierz prezentacje już dziś

Poprzez zapisanie się na newsletter,  wyrażam zgodę na dołączenie mojego adresu email do listy mailingowej oraz na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych i handlowych, w tym na otrzymywanie informacji o kursach i materiałach płatnych i darmowych. Oświadczam, że przeczytałem i rozumiem Politykę prywatności dostępną na stronie. W każdym momencie mogę zrezygnować z udziału w subskrypcji poprzez kliknięcie "unsubscribe".


Odbieram darmową prezentacjeO MNIE


Ja nazywam się Joanna Skalska i jestem terapeutką EFT i Wewnętrznego Dziecka. Z Wewnętrznym Dzieckiem pracuję moją autorską metodą Wielowymiarowości, gdzie podstawą jest praca z traumą, w pięknym połączeniu umysłu świadomego, podświadomości, ciała, emocji, a jeśli osoba z którą pracuję jest gotowa, spotykamy się również ze światem energii, Duszy i rodu.