REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

POKOCHAJ SWOJE WEWNĘTRZNE DZIECKO I EMOCJE

Naucz się jak być przyjacielem dla siebie i swoich emocji. 

warsztat online

Czy chcesz nawiązać bądź umocnić kontakt ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem? 
Nauczyć się je kochać jak najlepszy Rodzic?
Stworzyć nierozerwalną więź ze sobą?
Nauczyć się kontaktować ze swoimi emocjami?

Jeśli tak, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Startujemy już 15 marca 2021!
Dla osób, które dołączą wcześniej będzie czekała medytacja rozgrzewkowa!

"Jeśli chcesz uzdrowić siebie przyjdź do mnie! Do tego małego ja, które jest w Tobie. To tutaj znajduje się całe źródło Twoich problemów. Wysłuchaj mnie. Pozwól mi być. Pozwól mi na emocje. Nie musisz ich rozumieć, ja też nie muszę. Jedyne co ja chcę od Ciebie to Twoją uwagę, i że będziesz się starać pokochać mnie. Ja dla Ciebie, Ty dla mnie. 

Twoja uwaga i miłość jest dla mnie najważniejsza. Wiem, że się boisz i nie wiesz jak. Proszę Cię zaufaj"

Twoje Wewnętrzne Dziecko

Co Cię spotka podczas tej podróży, która odmieni Twoje życie?

Rozpoznanie

Zrozumiesz siebie. Poznasz swoje mechanizmy obronne i obejmiesz świadomością w jaki sposób Twoje Wewnętrzne Dziecko zostało zranione przez nieświadomych opiekunów, rodziców. Rozpoznasz stopujące Cię przekonania, zobaczysz z jakiego źródła one pochodzą i poznasz metody jak z nimi pracować. Rozpoznasz swoje potrzeby i wartości.

Relacja z Wewnętrznym Dzieckiem

Stworzysz wewnętrzną relację ze sobą, która odmieni całe Twoje życie. Poprzez kontakt ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem zaczniesz czuć swoje granice, rozpoznasz swoje potrzeby i emocje. Nauczysz się siebie, będziesz umiał/a oddzielić Twoje fałszywe JA, od tego kim naprawdę jesteś. 

Oswojenie emocji

Nauczysz się rozpoznawać swoje emocje i jakie informacje za nimi płyną. Poznasz narzędzia, które pomogą Ci samodzielnie radzić sobie ze swoimi emocjami. Zrozumiesz swoje ciało i w jaki sposób chce Ciebie chronić. Poprowadzę Cię w procesach, gdzie spotkasz się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem i emocjami.  

Umocnienie pozycji Wewnętrznego Dorosłego

Otoczyć opieką i zapewnić wszystkie potrzeby Twojego Wewnętrznego Dziecka może Twój Wewnętrzny Dorosły. Nauczę Cię jak wstawiać się do Twojej wewnętrznej relacji z tej przestrzeni, jak otaczać się opieką i być dla siebie w trudnych chwilach. Zrozumiesz jak oddzielić zachowania wewnętrznego Dziecka od zachowań Dorosłego w codziennym życiu. Zapoznam Cię z technikami, które bardzo pomagają podczas tworzenia relacji z Wewnętrznym Dzieckiem.

Co znajdziesz w poszczególnych modułach?

Moduł 1

Rozpoznasz kim jest Twoje Wewnętrzne Dziecko i w jaki sposób wpływa na Twoje Dorosłe życie. Dokładnie omówimy jakie są skutki braku kontaktu z nim. Zrozumiesz i rozpoznasz w sobie 6 mechanizmów obronnych, które blokują Cię przed kontaktem ze sobą i otrzymasz ćwiczenia, które pozwolą Ci zagłębić się w swoją głęboką wewnętrzną podróż. Na koniec modułu doświadczysz procesu na żywo, gdzie spotkasz się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, ciałem i emocjami. 

Moduł 2

W module drugim zapoznasz się z 5 adaptacyjnymi stylami przetrwania, procesowaniem emocji, zrozumiesz traumy i w swoim ciele i jak na Ciebie wpływają. Wyjaśnię Ci, dlaczego kontakt z ciałem jest bardzo ważny, dzięki czemu będziesz mieć możliwość spojrzeć na swoje ciało inaczej niż do tej pory. Otrzymasz zadania, które pomogą Ci określić Twoje przekonania, wierzenia na temat siebie, innych i świata, te które kalkujesz na dorosłe życie. Zobaczysz, że słowa wewnętrznego krytyka to są pogłębione słowa w które uwierzyłaś/eś w dzieciństwie. Spotkamy się też na grupowym spotkaniu ZOOM, gdzie będziesz mógł/a zadać pytanie, dać sobie przestrzeń na wszystko to co będzie się chciało w Tobie wyrazić.

Moduł 3

Opowiem Ci w jaki sposób wspierać swoje ciało w procesie i słuchać tego co komunikuje. Opowiem Ci jak pracować z przekonaniami i niezaspokojonymi potrzebami. Ćwiczenie, które ode mnie otrzymasz będzie nakierowane na uświadomienie niezaspokojonych potrzeb z dzieciństwa i przeprogramowaniu negatywnych przekonań na wspierające. Otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci uświadomić sobie swoje potrzeby i jak z nimi pracować. Na koniec modułu spotkamy się procesie grupowym z Wewnętrznym Dzieckiem i emocjami.

Moduł 4

W tym module porozmawiamy o Twoich wartościach i jak odróżnić zachowania Wewnętrznego Dziecka od Wewnętrznego Dorosłego. Otrzymasz informacje jak umacniać w sobie pozytywne emocje, sprzyjające wartości w życiu. Pokażę Ci techniki i ćwiczenia jakie ja stosuję w moim życiu i uczę innych na sesjach indywidualnych. Uważam, że są bardzo efektywne podczas tworzenia relacji z Wewnętrznym Dzieckiem. Dzięki stosowaniu tych technik, ćwiczeń w swoim życiu, efekty w Twoim procesie zaczną się pojawiać dużo szybciej. Oczywiście na koniec modułu spotkamy się na medytacji, procesowaniu emocji z Wewnętrznym Dzieckiem na żywo.

Joanna Skalska

O MNIE

Nazywam się Joanna Skalska, jestem terapeutką EFT- Techniki uwalniania emocji i Wewnętrznego Dziecka. Pomagam innym w drodze do poznania i odzyskania siebie. Zajmuję się holistyczną terapią, gdzie spotykamy się z umysłem świadomym, podświadomością, ciałem i emocjami, które z niego wypływają. Jeśli osoba z którą pracuję jest otwarta i gotowa spotykamy się również ze światem energii, Duszy i rodu. Jestem praktykiem, dlatego w tym kursie znajdziesz wiele praktycznych ćwiczeń i technik, które zostaną z Tobą do końca życia. Przedstawię Ci ćwiczenia, które bardzo pomogły mnie, jak również osobom, którym towarzyszę w ich pięknej podróży do siebie. Zapraszam Cię też do zobaczenia opinii osób z którymi pracowałam, znajdziesz je pod tym linkiem. Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając tutaj.

Co obejmuje kurs i czego dokładnie możesz się spodziewać podczas jego trwania kursu?

choose your image

4 tygodnie wspólnej pracy,

choose your image

4 nagrania tematyczne,

choose your image

6 ćwiczeń do pracy własnej plus techniki wspomagające w procesie,

choose your image

3 spotkania na żywo/ procesy grupowe,

choose your image

1 grupowe spotkanie ZOOM, gdzie oferuję Ci indywidualną przestrzeń na to co będziesz potrzebować wyrazić, zapytać,

choose your image

moje wsparcie na grupie,

choose your image

w każdym module będzie przeznaczony oddzielny post na Twoje pytania; odpowiedzi będę odpisywała albo nagrywała. 

PAKIET GOLD

(cena w złotówkach jest w przybliżeniu, ponieważ jest to zależne od kursu waluty na dany dzień)

PAKIET VIP

(cena w złotówkach jest w przybliżeniu, ponieważ jest to zależne od kursu waluty na dany dzień)

Pierwsza edycja rusza już za:

The timer has expired!