Podziękowania

Rating: 5 out of 5.

Polecam indywidualnie spotkać się z Asią. Mnie ogromnie pomogła wielokrotnie przejść moje procesy. Mnóstwo tematów razem przepracowałyśmy. Dzięki temu teraz jestem w stanie dużo sama pracować ze sobą i swoimi emocjami. Dzięki Asi nauczyłam się jak uwalniać emocje i jak sama mogę sobie z nimi radzić. Pozdrawiam serdecznie! 😊💗

Magda

Dziękuję Ci Asiu za przestrzeń w sesjach, ciepło i życzliwość bez oceniania. Jesteś empatyczną osobą, ciepłą kobietą która też pokazuje w sesjach jak uzdrowić swoje rany. Można bezpiecznie podążać za Twym głosem, doradztwem i wsparciem. Jesteś zawsze o krok dalej więc można dużo czerpać. Nawet jak mam problem i robię sobie eft to wystarczy że pomyślę o Twoim wsparciu i już mi się robi lepiej.

Z Asią po każdym procesowaniu wchodzę w celebrowanie tego nowego co się pokazało z moim wewnętrznym dzieckiem. To takie zaczątek ugruntowania się w czymś nowym.

Paulina


Serdecznie polecam wszystkim sesje EFT u Joanny Skalskiej 😀 cudowna, profesjonalna osoba, która ma niesamowite wyczucie terapeutyczne podczas pracy… czułam się zaopiekowana, wspaniałe poprowadzone przez nie łatwe procesy, i dzięki temu mogłam dużo uwolnić i zostawić już podczas jednej sesji 😀 Joasiu z całego serca dziękuję za to niezwykle ale jakże ważne dla mnie doświadczenie❤️❤️ czuję się lżej po Twojej pracy, moje przekonania i emocje długo skrywane zostały w końcu uwolnione❤️ przytulam do serca.

Dominika Fuga


„Polecam Asie ,ciepła ,empatyczna i wrazliwa osoba.❤️

Iza


„Cześć Joasiu , taka byłam oszołomiona pod koniec spotkania, kiedy to mój umysł robił aktualizację danych na nowe 🙃 że nie podziękowałam tak jak tego chciałam. Tak więc dziękuję z całego serca za możliwość sesji. Dzięki twojemu prowadzeniu trafnie dotarłyśmy do źródła problemu. Dziękuję również za stworzenie empatycznej przestrzeń w której mogłam pozwolić sobie na wszystkie trudne emocje, łzy oraz ekscytację i wzruszenie. Świetnie było cię znowu zobaczyć 😘 Życzę ci kochana samych cudowności ♥️💛💚 Serdecznie cię pozdrawiam.”

Mariola


„Miałam przyjemność mieć kilka sesji z Asia z uzdrowieniem Wewnetrznego dziecka oraz EFT. Asia pomogła mi zrozumieć dlaczego tak czuje a nie inaczej, dlaczego uzdrowienie wewnętrznego dziecka, pokochanie i ZAAKCEPTOWANIE siebie jest takie ważne. Ważne być szczęśliwym, by iść do przodu, rozwijać się i kreować z lekkością i przyjemnością. Jestem jej niezmiernie wdzięczna ze pomogła mi zrozumieć, uzdrowić i zmienić.”

Marta


„Z całego serca polecam sesje EFT z Asią. Od dłuższego czasu intensywnie i świadomie pracuje nad uzdrowieniem matczynych ran i matczynych dziur oraz nad uwalnianiem trudnych emocji z tym związanych, które obciążają mnie i blokują w moim życiu swobodny przepływ. To był dla mnie ten moment, byłam gotowa, aby otworzyć się przed Asia i uwolnić ogromny żal do mojej mamy.

Asia bardzo bezpiecznie mnie przez to uwolnienie poprowadziła. …emocje były duże, ogromne jak wielka niszcząca fala …i tak się tez przez kilka minut czułam. Jednak spokojny głos Asi i słowa pełne akceptacji, ciepła i miłości bardzo wspierały mnie w tym procesie.

To się naprawdę zadziało. Uwolniłam ogromny ciężar i pod koniec sesji czułam wyraźna ulgę, lekkość.

Z perspektywy kilku dni,po sesji, kiedy moje ciało już się zregenerowało o odesłało mogę powiedzieć, ze to było wielkie uwolnienie. Poczułam w sobie moc i lekkość zarazem. Poczułam wolność. Dało mi to spokój i sile do tego, aby w spotkaniu z mama powiedzieć jej, ze chce aby przeprosiła mnie za wszystkie krzywdy jakie mi zadała, nie tylko w dzieciństwo, ale także przez całe życie. To było bardzo uwalniające doświadczenie, ze to wypowiedziałam.

Jestem całym sercem wdzieczna za ta sesje i za to doświadczenie. ❤️

Gosia


„Niesamowita Pani… mialam dzisja przyjemnosc uczestniczyc na jednej z jej sesji . Nikogo innego bym nie polecila opierajac sie na swoich doswiadczeniach i odczuciach. Jesli mam to ujac w jedno zdanie to bedzie to – ”Babelek” razy 100 Ci co znaja to wiedza o czym mowa…”

Patrycja


Sesje indywidualne z Asią są niezwykłe. Doświadczyłam kilku i każda z nich prowadziła wprost do rozwiązania. Asia ma wyjątkową intuicję, świetnie czuje drugą osobę, dzięki czemu za każdym razem trafia w samo sedno. Jest ciepła, dojrzała, można poczuć się przy niej totalnie swobodnie i bezpiecznie… jak w domu. Bije od niej ogromna empatia i wyrozumiałość tak, że można jej całkowicie zaufać i powierzyć wszystkie lęki. Sesje prowadzi bardzo świadomie i pewnie, co daje poczucie ogromnego wsparcia. Jestem jej wdzięczna za to jak bardzo pomogła mi przetrwać trudny czas. Dzięki niej spotkałam małą Madziunię i to było najbardziej owocne spotkanie w moim życiu 🙂 ❤️
Dlatego z całego serca polecam sesje z Asią.
Bardzo bardzo warto! :-)❤️❤️❤️

Magdalena Wlazeł


Od pierwszej sesji z Asią poczułam do niej 100% zaufanie i swobodę, że nie muszę nikogo udawać by być zrozumianą i zaakceptowaną taką, jaką jestem. Asia ma niesamowitą cierpliwość i ogromną intuicję, które w połączeniu z atmosferą totalnego bezpieczeństwa jakie stwarza pozwalają jej dotrzeć do najbardziej zawiłych mechanizmów psychiki i ciała i tym samym dotrzeć do sedna zagadnienia na każdą sesję i rozwiązania. Rady, które mi dała do samodzielnej pracy nad sobą przynoszą efekty i pozwalają na wsparcie między sesjami. Z każdym kolejnym spotkaniem z nią rośnie we mnie przeświadczenie, że praca z wewnętrznym dzieckiem to najlepsze co mogło mi się przydarzyć, by uleczyć to, co wydawało się nie do dotarcia i by siebie odkryć, poczuć się sobą i dać sobie do tego prawo.
Serdecznie polecam współpracę z nią!

Anna Grzeszczak