O MNIE

Pasjonuje mnie złożoność ludzkiego istnienia, nasze wspaniałe zwierzęce ciało, działanie nieograniczonego umysłu i jak niesamowicie oddziałujemy na świat i siebie nawzajem. Uwielbiam odkrywać potencjał ludzkiego istnienia i towarzyszyć innym w drodze do poznania i pokochania siebie. Uważam, że każdy aspekt naszego życia jest ważny i istotny a jedyną rolą w naszym życiu, jest życie w zgodzie ze sobą, z tym jacy naprawdę jesteśmy i odkrywanie z ciekawością piękna, jakie kryje w sobie życie na Ziemi . 

Co według mnie jest ważne w naszej wewnętrznej podróży?

Relacja z rodzicami

Step 1

To nasze dzieciństwo wpływa na to, jak działamy w dorosłości. Nasz umysł zapisuje informacje jak twardy dysk komputera, który w tu i teraz kalkuje przekonania wgrane w dzieciństwie. Rodzica "jesteś" staje się naszym jestem.

Świadomość zmian

Step 1

Pomimo, że minęło wiele lat od czasu naszego dzieciństwa mamy plastyczny umysł, który możemy świadomie wykorzystać do zmian postrzegania przeszłości. 

Ciało i emocje

Step 3

Nasze wspaniałe zwierzęce ciało jest nośnikiem emocji, które nawigują w naszym życiu. Nawet jeśli nie pamiętamy dzieciństwa, ciało pamięta, a my podążając za tymi informacjami, możemy odzyskać kontakt ze sobą.

Bezpieczeństwo

Step 3

Poczucie bezpieczeństwa toruje drogę do zmian.  Jak tworzymy mapę bezpieczeństwa w sobie, zmienia się postrzeganie świata a co za tym idzie nasze działanie. Zmienia się fizjologiczne funkcjonowanie ciała jak również mózgu.

Opłakanie dzieciństwa

Step 2

Proces odzyskiwania Wewnętrznego Dziecka jest bolesny, prowadzi przez ból i cierpienie, ponieważ spotykamy się z momentami traum w dzieciństwie. Natomiast jest trwały i transformuje nasze życie.

To czego nie widać

Step 3

Uważam, że podstawą pracy ze sobą jest terapia traumy. Myślę też, że jesteśmy w połączeniu ze światem i wyjście poza materię poszerza punkt patrzenia na rzeczywistość.

Moja historia

W mojej osobistej historii z osoby zagubionej, współzależnej, z syndromem DDA, bez własnej tożsamości, ze sztucznie wykreowaną personą, wydymanym EGO a jednocześnie z potwornie niskim poczuciem własnej wartości, która nie znała siebie, niosącą na sobie ogrom traum, (itd.) stałam się świadomą, osadzoną w sobie Kobietą, która żyje w zgodzie ze sobą.

Wychowałam się w Polsce na małej wsi, w wieku 19 lat wyprowadziłam się z domu, żeby rozpocząć życie na własny rachunek. Zaraz po studiach wyemigrowałam do Londynu. W tym wiecznie żyjącym mieście w 2017 roku dosięgnęłam dna. Postawiłam wszystko na jedną kartę i rozwój osobisty/duchowy stał się moim całym życiem. Próba “naprawienia” siebie zaczęła kreować nowe życie i moją pasję.

Jestem osobą wysoko wrażliwą i empatyczną. Według Clifton Strengths (Gallup Institute) moje główne cechy to Relator, Empathy, Connectedness, Developer, Adaptability.

Lubię zatracać się w pięknie natury, siedząc godzinami nad brzegiem morza albo spacerując po lesie. Uwielbiam letnie wieczory i piękną złotą jesień. Spędzam dużą ilość czasu na dokształcaniu mojej wiedzy w kursach, webinarach, czytając książki i co najważniejsze w praktyce. Jestem kinestetykiem, dlatego praktyka i własny rozwój jest dla mnie bardzo ważny i przeznaczam na niego dużą ilość czasu i energii.

W mojej podróży trafiłam na wspaniałe osoby, które mnie wspierały i inspirowały. W moim życiu nastąpiły ogromne zmiany podczas pracy indywidualnej z Magdaleną Szpilką, to właśnie w tym czasie moje życie wywróciło się do góry nogami. Co to był za proces! Chociaż było bardzo ciężko, ja wiedziałam, że idę w dobrą stronę. A wsparcie Magdy, które dostałam, było dla mnie doświadczeniem, które ciężko jest ubrać w słowa. Jest we mnie ogrom wdzięczności do wsparcia jekie dostałam, do podróży jaką przeszłam i do siebie, że się wstawiłam do działania i do przytulanie siebie w tych trudnych momentach. 

Nigdy nie myślałam, że posiadam w sobie DAR do pracy z innymi i obiorę tę drogę jako ścieżkę życiową. Na początku stosowałam metody pracy z innymi, których się nauczyłam, natomiast z czasem wykreowałam autorską metodę, którą się dzielę. Nie planowałam prowadzić w procesach Wielowymiarowo (umysł świadomy, podświadomość, emocje, ciało, energia, uczucia, ród) ale doświadczenia na mojej drodze pokazały mi, że sztywne trzymanie się umysłu i ciała pomija ważne aspekty. Dlatego , jeśli osoba, którą wspomagam w procesie jest gotowa zaglądamy w świat energii, rodu i duszy. 

Poza prowadzeniem własnej Holistycznej Kliniki pracuję również w szpitalu psychiatrycznym dla NHS Trust (Angielkiej Służby Zdrowia), w którym znajdują się osoby z depresją, zaburzeniami odżywiania, schizofrenią, matki w depresji poporodowej, osoby, które miały za sobą próby samobójcze i innymi problemami mentalnymi. Miałam też okazję wspomagać POS (Place of safety), jest to bezpieczne miejsce, dla osób, które z różnych powodów zostały uznane przez policję, że potrzebują pomocy mentalnej. Praktyka ta dostarcza mi bardzo dużo informacji, doświadczenia i umiejętności, które wspomagają mnie w mojej praktyce. 


Warsztaty, szkolenia, kursy, doświadczenie:


Certyfikowana Terapeutka EFT

Step 1

Technika Uwalniania Emocji. EFT International Practitioner training z Tania A Prince, EFT Fouding Master (08.2020) i Rowena Beumouth (02.2020)  


Praca w szpitalu psychiatrycznym

Step 1

Doświadczenie w pracy z osobami z problemami mentalnymi, które wymagają hospitalizacji. 

Sesje indywidualne

Step 1

Kilkuletnie regularne sesje indywidualne z Wewnętrznym Dzieckiem. Praca ze świadomym oddechem, okresem prenatalnym, rodem, potencjałem umysłu, podnoszeniem wibracji; praca z ciałem z wykorzystaniem technik Bioenergetyki Alexandra Lowena jak również Somatic experiencing (Peter Levine)