WYPEŁNIJ MIŁOŚCIĄ RANĘ MATKI

warszat online


Czym jest matczyna rana?

Matczyna rana jest określana jako nasze wierzenia, wzorce, przekonania, które powstały na skutek krzywdzących nas zachowań w relacji z matką. Często są to nieuświadomione blokujące schematy, które prowadzą nas do autodestrukcyjnych działań. Może ona przejawiać się na wiele sposobów, między inni: problem ze stawianiem granic, bycie zadowalaczem dla innych, ciągła samokrytyka, perfekcjonizm, poczucie niewystarczalności, niegodności, wpadanie w uzależnienia, wstydzenie się siebie, nieumiejętność kontaktu z emocjami, tworzenie sztucznej osobowości ze strachu, że ktoś rozpozna, jacy jesteśmy naprawdę... i wiele, wiele innych...

Relacja z matką jest to pierwsza i najważniejsza więź dla małego dziecka. Doświadczenia, które otrzymujemy w najwcześniejszych latach życia, kształtują nas jako człowieka. Jeśli matka miała kontakt ze sobą, z własnym ciałem, sercem, emocjami mogła nauczyć nas jak żyć w kontakcie ze sobą, jak kochać siebie i jak w życiu sięgać po obfitość.

Niestety często tak nie było… matki same zamknięte w schematach przeżytych traum przekazały nam swój ból, strach, smutek, złość, przekonania i wierzenia. Obserwując je, doświadczając się w tej najważniejszej dla dziecka relacji, zaczęliśmy kreować w ten sposób nasze dorosłe życie. Często bardzo nieszczęśliwe życie. Kontaktując się z tymi częściami nas, które doznały krzywdy, uznając wszystkie nasze emocje, przeżycia i oczywiście wprowadzając nowe wspierające wzorce wypełnione energią miłości zmieniamy całe nasze życie.


Zapraszam Cię na ten warsztat jeśli chcesz zmienić swoje całe życie!

Co Cię spotka podczas tej podróży?

Moduł 1

W pierwszym module odnajdziesz swoje Wewnętrzne Dziecko, które zostało skrzywdzone. Dowiesz się, jak w Twoim życiu doświadczasz toksycznego przywiązania, niezdrowej lojalności i jak mocno kontroluje Cię lęk przed odrzuceniem. Może już masz świadomość, że matczyna rana Cię dotyczy, dlatego poruszymy bardzo ważne i często głęboko schowane kwestie. Często w nieświadomy sposób ochraniamy matczyną ranę w sobie, co powoduje brak możliwości jej uzdrowienia, dlatego obejmiemy światłem te zakamarki naszej podświadomości, które wołają o pomoc poprzez smutek, wybuchy złości, depresje, ataki paniki. W dzieciństwie podpisujemy z matką "niepisany kontrakt", że będziemy jacyś, że nasze zachowanie będzie jakieś i wkładamy się w klatkę, która w dorosłości nas bardzo mocno ogranicza. Nie pozwala czuć miłości, pozwolić sobie na szczęście ani na obfitość. Doświadczysz dwóch bardzo głębokich procesów medytacyjnych, w których spotkasz się z toksycznymi łańcuchami i uwolnisz się od nich, a w drugim procesie spotkasz się z tą zalęknioną częścią Ciebie- Twoim Wewnętrznym Dzieckiem, które tak bardzo boi się odrzucenia i wprowadzisz nowe wspierające jakości.

Moduł 2

W module drugim zajmiemy się intensywnie tematem żałoby po wizji dzieciństwa, które chcieliśmy mieć, a w którym niestety było wiele bólu i zranień. W części teoretycznej dowiesz się jakie etapy żałoby towarzyszą matczynej ranie i jak sobie z nimi radzić. Jak sobie pomóc przejść przez ten proces, jak zaprzyjaźnić się z emocjami, by być w zgodzie ze sobą . Przyjrzymy się dogłębnie wizji matki, którą stworzyłaś/eś i odszukamy te części Ciebie, które ciągle w nią wierzą. Bardzo często przekładamy wizję, że jak będę lepsza/y, jak będę się bardziej starać, jak się zmienię to... albo gdybanie, gdybym lepiej to zrobił/a, gdybym bardziej się postarał/a, dawał/a z siebie więcej to... szef da mi podwyżkę, mąż/żona doceni moje wysiłki itd. Tak naprawdę jest to wiara Wewnętrznego Dziecka, że WTEDY MAMA MNIE POKOCHA I DOCENI za to, jaka/ jaki jestem. Ta wizja się nie spełniła i zrzucenie jej z barków zmienia cały nasz świat. W części praktycznej na jednej z medytacji przejdziemy przez bardzo intensywny, ale też jednocześnie bezpieczny proces, który poleca dr Susan Forward w swojej książce "Matki, które nie potrafią kochać". Polega on na "pochowaniu ułudy matki", co rozpoczyna proces żałoby. W książce jest on opisany jako ćwiczenie terapeutyczne, na warsztacie w medytacji poprowadzę Was przez podobny proces, jaki ja doświadczyłam w moim powrocie do siebie. Dla mnie to był skok kwantowy w rozwoju, dlatego chcę Was zabrać na podobny "rytuał".

Moduł 3 

Po tych głębokich rozpoznaniach i zmianach w naszej podświadomości w tym module zajmiemy się intensywnie wprowadzaniem nowych wzorców, przekonań i intencji. Matczyna rana nie czyni Cię "wybrakowanym", zawiera w sobie deficyty, które możesz sam/a w sobie wypełnić. Dowiesz się o czterech podstawowych funkcjach wspierającej matki i jak wprowadzić je do swojego dorosłego życia. Bardzo dużo praktycznych informacji nakieruje Cię jak wprowadzać zmiany w swoim wewnętrznym procesie by czuć efekty w tu i teraz. Poprzez doświadczenia w relacji z matką, uczymy się schematów, które kalkujemy na dorosłe relacje. Dlatego dowiesz się jak otworzyć się na wspierające relacje ze sobą, innymi i światem. Poruszymy też temat świata materialnego, pieniędzy i zasobów. W wewnętrznym procesie, podczas medytacji, doświadczysz się w energiach, które kalkujesz z dzieciństwa na życie obecne. Na podstawie odkrytych w sobie wspierających zasobów wypełnisz tę przestrzeń takimi wartościami, jakie wybierzesz.

BONUS

Bonusowe spotkanie zawsze jest dostosowane do grupy. Ja zawsze uważnie czytam i czuję, jakie tematy potrzebują zostać poruszone, gdzie wprowadzić światło by zaszły zmiany. 

Uwaga!

Będziemy działać holistyczne. W przestrzeni zrozumienia umysłu świadomego, w głębokich medytacjach Twojej podświadomości i w przestrzeni energetycznej. Procesy będą bardzo intuicyjne i płynnie dostosowane do potrzeb grupy, w danej intencji do omawianego tematu. Spotykanie się ze sobą Wielowymiarowo przynosi szybkie i bardzo głębokie zmiany. Po tym warsztacie zmieni się bardzo dużo w Twoim wewnętrznym i co za tym idzie- zewnętrznym świecie, dlatego otwórz się na swój potencjał i zacznij żyć tak, jak chcesz!

A co mówią inni?

Jolanta Sochacka

Z całego serca chciałabym polecić terapie z Wewnętrznym Dzieckiem, która prowadzi Asia. Miałam przyjemność uczestniczyć zarówno w sesjach indywidualnych jak i warsztacie Pokochaj swoje emocje.
Asia jest świetna terapeutka. Posiada ogromna wiedzę, jest profesjonalistka. Jednak oprócz tego jest także bardzo ciepła osoba. Wzbudza ogromne zaufanie. W czasie sesji indywidualnych miałam pełne poczucie bezpieczeństwa, nie bałam się otworzyć przed nią, czułam się zrozumiana i zaopiekowana.
Warsztat był świetna okazja, żeby przyjrzeć się sobie i swoim emocjom. Wielu z nich do tej pory nie potrafiłam zrozumieć, nie chciałam ich czuć, wstydziłam się. Dzieki temu warsztatowi spojrzałam na siebie i na to co czuje z większa akceptacja i wyrozumiałością. Dzieki procesom przypomniałam sobie kilka ważnych wydarzeń z mojego życia, które pomogły mi poukładać pewne sprawy w całość.
Ogromnym wsparciem byli tez ludzie biorący udział w warsztacie. Naprawdę czułam moc pozytywnej energii, która wysyłali.
Po zakończeniu warsztatu nadal mamy dostęp do wszystkich materiałów. Dzieki temu możemy kontynuować prace z naszym wewnętrznym dzieckiem w najlepszym dla nas czasie i miejscu.
Na pewno nie jest to koniec mojej pracy nad soba. Zamierzam w dalszym ciagu korzystać ze wsparcia, jakie daje Asia.Kasia Kardowska

"To już mòj drugi kurs u Asi a zmiany oczywiscie na lepsze następowaly już po pierwszych spotkaniach warsztatowych. Z całego serca polecam Asię. Sama już długo jestem w procesie rozwoju, ale kurs wewnetrznego dziecka u Asi to było Sedno. Jest to potężne narzedzie zmieniajace naszą podswiadomość , a co za tym idzie i nasze życie. Asia ma ogromną wiedzę, wspaniałą intuicję , a przede wszystkim doswiadczenie w tym co robi. Na procesoch grupowych u Asi, zmiany jakie nastepowaly u ludzi były natychmiastowe, działy się na poziomie kwantowym, Asia pomaga dotrzec i uleczyc najbardziej traumatyczne wydarzenia w naszym życiu, ktore czesto są wyparte i niepamiętane. Ja dotarlam do momentu w dziecinstwie( smierc taty), ktory wypieralam przez całe życie. Są to bardzo ważne wydarzenia , ktoré potrzebują być uleczone, inaczej wpływają na nasze życie z poziomu podswiadomości.Asia pokazala mi rownież, jak zobaczyć moje negatywne przekonania z dzieciństwa i przekształcić je na pozytywne, takie, ktore będą mi już slużyly. Mechanizmy obronne zaczęly powoli puszczać , a we mnie pojawilo się wiecej przestrzeni na radość i miłość .Asia dała mi niezbedną wiedzę i narzedzia do pracy nad sobą , rownież po zakończeniu kursu. Kolejny kurs Asi pozwolił mi powoli odzyskać kontakt z emocjami.Przepuszczając niewygodne emocje mogę teraz bardziej odczuwać radość, miłosć, empatię. Dokonując zmian w sobie, ukochując siebie, coraz cześciej dostaję tę miłość z zewnatrz. Asiu masz ogromny dar, dziekuję, że spotkałam Cię na swojej drodze. "Magdalena Wlazeł

Opinia po warsztacie: "Pokochaj swoje emocje". "Bardzo Ci dziękuję Asiu za ten warsztat! Jestem Ci ogromnie wdzięczna! Dzięki Tobie zrobiłam kolejny krok w drodze do siebie i do swojego uzdrowienia. Wiedza przekazywana przez Ciebie w części merytorycznej jest bardzo wartościowa i pomocna. Mimo, że interesuję się tematem od dłuższego czasu i pracuję z WD, to i tak wiele mi uświadomiłaś. Bardzo rezonuje ze mną to o czym mówisz. Często już samo uświadomienie sobie pewnych spraw było dla mnie bardzo poruszające, co potem sprawiało, że łatwiej było mi wejść w proces związany z daną emocją. Mam poczucie, że wiele się we mnie uzdrowiło dzięki temu, co zauważam w zmianach w swoim odczuwaniu i postrzeganiu świata. Jest też taka część, która wymaga więcej czasu, żeby się ułożyć, ale czuję, że idzie ku dobremu i daję sobie na to czas 
Dziękuję Ci też za piątkowy proces , był dla mnie bardzo uwalniający. Przy Tobie mam poczucie, że mogę sobie pozwolić na wszystko. Dziękuję Ci że tworzysz wokół siebie taką bezpieczną przestrzeń, w której czuję się akceptowana taka jaka jestem  To jest dla mnie ogromnie ważne!
Dziękuję też dziewczynom za wspólny proces piątkowy, nieprzypadkowo spotkałyśmy się w tym gronie  Dziękuję, dziękuję, dziękuję! "Więcej opinii znajdziesz tutaj.

Kilka słów o mnie i dlaczego zapraszam Cię na ten warsztat...

Joanna Skalska

Jak myślę o sobie sprzed kilku lat to widzę bardzo nieszczęsliwą kobietę, która udaje, że odnajduje się w życiu. Kompletnie sobie nie radziłam i na siłe udawałam, że jest inaczej. Ostatnimi siłami zaczęłam terapię z Wewnętrznym Dzieckiem i powoli zaczęłam rozumieć swój wewnętrzny świat. Odkryłam w sobie wiele wzorców, schematów, przekonań, które powstały w dzieciństwie i które kalkowałam na dorosłość. Zrozumiałam, że relacja z pierwszą, najważniejszą kobietą ukształtowała mnie właśnie w ten sposób. Wychowywanie się u boku matki narcystycznej i ojca alkoholika nie pozwoliło mi na wykreowanie swojej autentycznej osobowości a rana odrzucenia była jak studnia bez dna. Wiele godzin spędziłam na sesjach indywidualnych, dziesiątki warsztatów, prawie codzienne wewnętrzne procesy, miliony zapisach stron w dziennikach pozwoliły mi być tu gdzie jestem teraz. Było we mnie ogrom determinacji bo czułam, że dostałam bilet w jedną stronę. 

Na początku myślałam, że każdy doświadcza procesu odnalezienia siebie w taki sposób i w takim tempie jak ja, natomiast szybko zrozumiałam, że niestety tak nie jest. Zmiany zachodziły we mnie bardzo szybko dzięki mojemu wewnętrznemu prowadzeniu, któremu nauczyłam się ufać. Podczas jednej z medytacji uświadomiłam sobie mój DAR, który zawsze było obok a wręcz bałam się patrzeć w jego stronę. Głęboko w sercu poczułam, że chcę się dzielić nim z innymi i pomagać by zmieniali swoje życie! Zaczęłam się szkolić i edukować w tym temacie. Intuicja ciągnie mnie w alternatywne strony terapii, które łączę z wiedzą akademicką z książek.  Więcej o mnie znajdziesz, jak klikniesz tutaj.

Jak będzie wyglądać warsztat?

Każde ze spotkań będzie opierało się na procesowaniu emocji w kontakcie z Wewnętrznym Dzieckiem, ciałem, emocjami i energią. Będziemy pracować bardzo głęboko z podświadomością. Nauczę Cię jak zakotwiczać się we wspierających przekonaniach i jak odnaleźć w sobie zasób bezpiecznej, obfitej, wypełnionej miłością przestrzeni.

Warsztat trwa 4 tygodnie i obejmuje 8 spotkań na żywo w tym BONUS. Spotykamy się w zamkniętym pokoju na grupie na Facebooku.  

Każde z tych spotkań, składa się z części teoretycznej, odpowiedzi na pytania i z procesu medytacyjnego, trwa około 85-ciu minut.

Spotykamy się o 19.00 czasu uk. 20.00 czasu pl. 

Wszystkie spotkania będą nagrywane i będzie można je odtwarzać w dowolnym dla siebie czasie. 

SPOTKANIE INTERAKTYWNE

Jest to spotkanie, gdzie spotykamy się w zamkniętym pokoju na Facebook Messenger, gdzie każdego widać i słychać. Spotkanie polega na tym, że każda z osób, która chce, zadaje pytanie albo opowiada o swoich doświadczeniach, z czym się zmaga, co jest dla niej trudne. Ja w zależności od potrzeb i otwartości albo odpowiadam na pytanie, albo daję przestrzeń na proces jak na sesji indywidualnej. Energia grupy działa tak mocno i intensywnie, że samą obecnością uczestnicy wspierają się nawzajem, a ja prowadzę i towarzyszę w zmianach, które się dzieją. Grupa nigdy nie jest przypadkowa i poruszane tematy dotykają reszty uczestników. Często słyszę, że osoby znajdują odpowiedzi dla siebie podczas "oglądania" procesu drugiej osoby. Ilość uczestników jest ograniczona do 10 osób i spotkanie trwa około 4 godzin. Spotkanie nie jest nagrywane, by dać każdemu z uczestników swobodną przestrzeń na emocje i wszystko to, co chce się pojawić.

Przygotowałam dla Ciebie 3 opcje do wyboru!

PAKIET ZIEMIA

WARSZTAT ONLINE + SPOTKANIE INTERAKTYWNE

£130 funtów brytyjskich

(około 689 złotych)

UWAGA SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 16 LIPCA O GODZINIE 16.00 CZASU UK, 17.00 CZASU PL

PAKIET NIEBO

WARSZTAT ONLINE + SPOTKANIE INTERAKTYWNE + 2 GODZINNE SESJE INDYWIDUALNE

£230 funtów brytyjskich

(około 1219 złotych)

WAŻNE!

Po dokonaniu zakupu poproś o dołączenie do grupy na facebook. Do grupy zaczynam przyjmować od 17 czerwca, gdzie będzie czekała na Was medytacja rozgrzewkowa i pierwsze "zadania" do zrobienia. 

https://www.facebook.com/groups/160176076083368

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest obecność na Facebookowej grupie warsztatowej. 

Do warsztatu masz dostęp rok po jego zakończeniu. 

Płatności możesz dokonać przez stronę albo napisać do mnie po informacje. Po dokonaniu płatności napisz do mnie wiadomość na Facebook, albo na email info@joannaskalska.com., i wyślij prośbę o dołączenie do grupy, do której link znajduje się powyżej. 

Link do strony Facebook: https://www.facebook.com/JoannaSkalskaWewnetrzneDziecko 

Jeśli masz jakieś pytanie napisz do mnie info@joannaskalska.com 

Z tego względu, że mieszkam i mam firmę w Anglii, płatność jest w funtach. Możesz dokonać płatności przez PayPal, bez zakładania konta a z użyciem karty płatniczej albo kredytowej, szczegółowe informacje znajdują się w opisie produktu w sklepie.  

Wzięcie udziału w warsztacie jest jednoznaczne ze zgodą na politykę prywatnościregulaminprzedstawiony na stronie.

Będziesz mógł wycofać się z warsztatu, jeśli nie staniesz się jego fanem. Zwrócę Ci 100% zainwestowanej gotówki (minus opłaty administracyjne), jeśli nie dołączysz do osób, którym on zmienił życie.