POZNAJ SWOJE WEWNĘTRZNE DZIECKO

Dla kogo jest ten projekt?

Dla osób, które chcą zacząć tworzyć relację z Wewnętrznym Dzieckiem, dla które osób nawiązują już więź ze sobą i poszukują więcej informacji na ten temat. W nagraniach jest dużo wiedzy, ale również wiele ćwiczeń praktycznych. 

Do każdego z wyszczególnionych okresów dorastania ( niemowle, małe dziecko, przedszkolak, wewnętrzne dziecko w wieku szkolnym, nowy wiek młodzieńczy) są nagrane oddzielne medytacje z afirmacjami wspierającymi dany czas.

Dlaczego stworzyłam ten projekt?

Zaczęłam prowadzić projekt "Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko", ponieważ chcę pomóc osobom, które zaczynają tworzyć relacje z Wewnętrznym Dzieckiem albo szukają więcej informacji na ten temat. Na początku jest wiele pytań, po co, dlaczego, jak to działa i czy to ma sens. Ja już wiem, sprawdziłam że ma, i że transformuje życie, dlatego na cotygodniowych spotkaniach omawiamy wspaniałą książką "Powrót do swego wewnętrznego domu. Jak odzyskać i otoczyć opieką swoje Wewnętrzne Dziecko", autor: John Bradshaw. Nie musisz mieć tej książki w swoim domu, nie jest to wymagane, ponieważ przejdziemy przez tę drogę razem, tak jak sugeruje autor w poszczególnych rozdziałach. Omawiamy słowa osoby, która dla mnie jest wielkim autorytetem.

Moim wielkim autorytetem jest też moje Wewnętrzne Dziecko, dzielę się moimi doświadczeniami pracy ze sobą, jak również z innymi. Moje życie zmieniło się całkowicie, gdy zaczęłam dopuszczać do siebie ten cichy głos z wewnątrz, intuicję i tworzyć więź sama ze sobą. Moje Wewnętrzne Dziecko pokazało mi świat, jakiego nigdy wcześniej nie widziałam, chociaż patrzyłam na niego tymi samymi oczami.

Rozdział 1

Rozdział 2

Rozdział 3

Rozdział 4

Rozdział 5

Rozdział 6

Rozdział 7

Rozdział 8 

Bonus

Rozdział 9

Rozdział 10

Rozdział 11