POZNAJ SWOJE WEWNĘTRZNE DZIECKO

Dlaczego stworzyłam ten projekt?

Zaczęłam prowadzić projekt "Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko", ponieważ chcę pomóc osobom, które zaczynają tworzyć relacje z Wewnętrznym Dzieckiem albo szukają więcej informacji na ten temat. Na początku jest wiele pytań, po co, dlaczego, jak to działa i czy to ma sens. Ja już wiem, sprawdziłam że ma, i że transformuje życie, dlatego na cotygodniowych spotkaniach omawiamy wspaniałą książką "Powrót do swego wewnętrznego domu. Jak odzyskać i otoczyć opieką swoje Wewnętrzne Dziecko", autor: John Bradshaw. Nie musisz mieć tej książki w swoim domu, nie jest to wymagane, ponieważ przejdziemy przez tę drogę razem, tak jak sugeruje autor w poszczególnych rozdziałach. Omawiamy słowa osoby, która dla mnie jest wielkim autorytetem.

Moim wielkim autorytetem jest też moje Wewnętrzne Dziecko, dzielę się moimi doświadczeniami pracy ze sobą, jak również z innymi. Moje życie zmieniło się całkowicie, gdy zaczęłam dopuszczać do siebie ten cichy głos z wewnątrz, intuicję i tworzyć więź sama ze sobą. Moje Wewnętrzne Dziecko pokazało mi świat, jakiego nigdy wcześniej nie widziałam, chociaż patrzyłam na niego tymi samymi oczami.

Dla kogo jest ten projekt?

Dla osób, które chcą zacząć tworzyć relację z Wewnętrznym Dzieckiem, dla które osób nawiązują już więź ze sobą i poszukują więcej informacji na ten temat. W nagraniach jest dużo wiedzy, ale również wiele ćwiczeń praktycznych. 

Do każdego z wyszczególnionych okresów dorastania ( niemowle, małe dziecko, przedszkolak, wewnętrzne dziecko w wieku szkolnym, nowy wiek młodzieńczy) są nagrane oddzielne medytacje z afirmacjami wspierającymi dany czas.

Rozdział 1

Rozdział 2

Rozdział 3

Rozdział 4

Rozdział 5

Rozdział 6

Rozdział 7